Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kehra Kodu lood sõprusest

Kehra Kodu lood sõprusest

Kehra sõbrad Saaremaal

Evi, Viivi, Reelika, Toivo ja Aivar tahavad tervitada oma kauaaegseid sõpru Paldiskist – Annet, Ellenit, Tiiat ja Toivot.

Nemad  on meile jäänud südamesse ja on tõelised sõbrad meile. Alati me kirjutame, helistame ja käime üksteisel külas. Sõprus on oluline ja ikka kahepoolne, tunneme, et ka nemad hoolivad meist ja on toetavad. Sõprus on see, kui jagatakse oma rõõme ja muresid. Nii tore, et meil on sellised sõbrad! Ootame neid jälle väga külla ja tore on ka ise neile külla minna, saab rongiga sõita ja tutvuda Paldiski linnaga, mida meile nad igakord näitavad ja koguaeg on avastada midagi uut ja huvitavat.

Aleks: minul on kaks head sõpra, kellega olen saanud väga lähedasteks. Need on Viivi ja Toivo. Saan neid aidata kui vaja. Me lahendame koos ristsõnu, mängime koroonat ja käime õues jalutamas. Me oleme alati üksteisele toeks ja olemas.

Viivi: mul on veel üks väga eriline sõber väljaspool kodu. Saan temaga rääkida poliitikast ja elust-olust. Sõprus tähendab minu jaoks ausust ja üksteisemõistmist.

 

Kehra Kodu sõpruse lood aitas kirja panna tegevusjuhendaja Aire Reintam

 

KUULA: 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!