Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Mustamäe kodu meenutused maikuust

Mustamäe kodu meenutused maikuust

Maikuu hoolega metsi ehis ja rõõmustas ka meid kõiki ilusate ilmadega.

Jutale meeldis esmaspäeval ja kolmapäeval enne tööle minemist Tugikeskus Juksiga Terviseklubis käia, Kadaka staadionil käimine. Igal hommikul õues ilmataadiga rääkimas käimine. Ta soovib, et rahu oleks maa peal ja inimesed hoiaksid ja armastaksid üksteist. Veel meeldis käia Kadrioru lossis, lilleaias, päikesekella juures, pargis, kus tublid pargikujundajad rajasid uute lilledega lillepeenraid. Laulupeolaulude usin õppimine ja ootus 5. augustini, et saame osaleda Viljandi laulupeol. Kristiine kevadlaat ja Veneetsia karnevalil osalemine. Loomaaia külastus. Vabadel hetketel meeldis veel käsitööd teha lõngadest ja kuulata piiblilugusid raadiost.

Raulile meeldis Lennumuuseumis, Loodusloomuuseumis, Tervishoiumuuseumis, Kristiine kevadlaadal ja Veneetsia karnevali külastamine. Saime suhkruvatti maitsta, muusikat kuulata ja kaasa ka laulda. Veneetsia karnevalile viisid meid tegevusjuhendajad Raili ja Elve. Meeldis ka naabritega esmaspäeval ja kolmapäeval Terviseklubis osaleda.

Koidule meeldis Meremuuseumis, Loomaaias, Jazzkaare festivalil käia, Kiek in de Kök kindlusmuuseum. Veel meeldib talle Mustamäe kodu hoovis erinevaid aiatöid teha ja SAHHis tööl käia. Erinevatel tähtpäevadel meeldib hommikuti lippu majale heisata ja hilisõhtul ka langetada. Meeldib teisi maja elanikke õpetada erinevate töödega, mida oskab teha. Mustamäe kodus on üks lahe tegevusjuhendaja Raili, kes oskab hommikul päikese välja ja rõõmu südamesse tuua, huumorit teha, rõõmuga lauluproove läbi viia. Veel väga meeldivad toitlustusteenindaja Riia ja tugiisik Elve. Käib töö ja vile koos!

Mustamäe Kodu tervitab kõiki kodusid ja soovime kõigile rõõmsat suve!

 

Tallinna Mustamäe kodu elanike mõtted ja soovid aitas kirja panna tegevusjuhendaja Raili Vilson.

 

KUULA: 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!