Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Teenus

Teenus

Ööpäevaringne erihooldusteenus alaealistele kohtumääruse alusel

Kodud

Teenuse üldine tutvustus

Kinnine lasteasutuse teenus on mõeldud raske ja sügava intellektihäirega ja/või autismispektri häirega lastele. Selle teenuse puhul loome lapse põhivajaduste rahuldamiseks peresarnased elutingimused, mis tagavad läbi turvalise ja arenguks soodsa elukeskkonna lapse ettevalmistamise võimetekohaseks toimetulekuks täiskasvanuna.

Teenusel on kohti kuni kuuele lapsele. Teenusel keskendume personaalsele juhendamisele. Lapsele luuakse üks ühele suhtes kindel päevaplaan, mis aitab luua turvatunnet ja selgust. Koos liigutakse õues ja võimaluse korral ka linnakeskkonnas.

Teeme koostööd ka Mihkli Kooliga. Koolis on kolm toimetuleku- ja neli hooldusklassi, samuti võimaldatakse koduõpet. Professionaalne ja kutsealaselt pädev pedagoogiline personal suudab luua tingimused kõikide õpilaste arenguks. Olemas on kohandatud õu, kus saab aktiivselt aega veeta.

Meie töötajad on kogenud ja koolitatud, nad tuginevad parimale erialasele oskusteabele. Pidev täiendõpe ja töötajate suur pühendumus aitavad meil pakkuda kaasaegset ja kvaliteetset teenust.

Loome tingimused, et laps oleks ise aktiivne ja korraldaks oma igapäevaseid toimetusi nagu kodus. Meie kodus elatakse ühes peres.

Meie tervislik ja mitmekülgne menüü on välja töötatud koostöös toitumisekspertide ja arstidega, samuti pakume vastavalt vajadusele erimenüüsid näiteks diabeetikutele või gluteenitalumatusega lastele.

Tagame arstiabi hea kättesaadavuse ja kvaliteetse meditsiiniteenuse, mida pakuvad professionaalsed meditsiiniõed, ning aitame kaasa teenusesaaja seisundi paranemisele, võimaldades erinevaid teraapiaid ja rehabilitatsioonivõimalusi.

Teenusele saamise teekond


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!