Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Võisiku Kodu elamuslaager Vaiblas

Võisiku Kodu elamuslaager Vaiblas

Juunikuus toimus juba viiendat korda Võisiku Kodu elamuslaager väheaktiivsetele klientidele. Laagri eesmärk on õpetada klientidele toimetulekut tavapärasest erinevas keskkonnas, pakkuda neile palju liikumist ja ühiseid tegevusi looduses. Armastatuimad on neist ikka noolemäng, petank ja pallide veeretamine langevarjul.

Matkasime ka Võrtsjärve rannaalal. Rääkisime veeohutuse teemadel ja uurisime, millised kalad ja taimed Võrtsjärves elavad.

Õpetasime meie kliente ise toitu valmistama – koos keetsime hommikusöögiks putru ja mune ning valmistasime võileibu. Päeval katsime ühiselt lauda, valmistasime toorsalatit ja õppisime ka lauakombeid. Õhtul oli vaja ise vorstid ja šašlõkk vardasse panna ja valmis küpsetada. Meestel tuli lisaks eelnevale ise lõke üles teha ja õhtuse sauna jaoks puud sauna viia. Tegevusjuhendaja Katrini käe all valmistati sauna minekuks vihad.

Õhtul istuti lõkketule ümber ja meenutati päevaseid tegemisi ning lauldi tegevusjuhendaja Kaja kitarrimängu saatel.

Tahan tänada kõiki meie tublisid tegevusjuhendajaid – Kaja J., Kaja P., Galina, Maarika, Katrin – klientide juhendamise ja abistamise eest, mis aitas kõikidele laagrilistele positiivset meeleolu luua. Tänud meie juhile Merikesele ja vanemtegevusjuhendaja Alvile, kes meid selles ettevõtmises alati toetanud on. Tänud ka meie kliendi Ülo Tarkmehe vennale, tänu temale oleme alati saanud alati tasutud Vaibla Puhkekeskuse üüri. Tänan kõiki, kes te osakonda tööle jäite – tänu teile saime meie tegusamatele klientidele pakkuda ühe elamusrikka ööpäeva.

Nüüd aga kõnelgu meie tegemistest fotod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   Helle Nõmmiksaar, Võisiku Kodu tegevusjuhendaja

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!