Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodud asuvad Tallinnas Lasnamäel kõrgetes korrusmajades. 

Meie üksusesse kuulub kolm korterit. Kui kaks neist on tavalised, siis kõige suurem ja vahvam, asub üheksandal ja kümnendal korrusel. Jah, lugesite õigesti! See korter ulatub lausa läbi kahe korruse - madalamal on neli magamistuba ning kõrgemal suur avatud puhketuba koos köögi ja abiruumidega. Just selles korteris ja selles toas veedame koos väga palju aega - mängime lauamänge, arutame maailmaasju, vaatame telekat ja võtame külalisi vastu. 

Meie üksuse peresse kuulub kümme elanikku ja kaks tegevusjuhendajat.  

Kõik meie elanikud käivad päeval tööl, seega on meie argipäevad sisustatud päris töiselt, sest tegemist ootavad ka kodused toimetused. Vabadel päevadel meeldib meile käia ujumas ja kinos. 

Meie kodu on sobiv koht inimestele, kes on rõõmsameelsed, valmis õppima ise süüa tegema, kodu korras hoidma ja avatud tööturul töötama. 

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Heiki.

Elan Lasnamäe kodus juba kolm aastat. Kolisin siia koos oma kaaslastega Vääna-Viti Kodust.

Kuigi ka Vääna-Viti Kodus oli meil väga tore ja ega me alguses väga ei tahtnudki sealt ära kolida. Aga nüüd oleme uue kohaga nii harjunud, et ei kujuta oma elu enam teisiti ette. See on meie päris oma kodu! Oma kodus saan ise koristada, süüa teha, toidupoes käia.

Siin elades olen õppinud pangaautomaadist raha iseseisvalt välja võtma ja ka lauakombeid.

Mulle meeldib, et Mustakivis elades saan edasi areneda ja uusi asju õppida. Meeldib vabadus, mis siin on suurem. Ja et saab linna tundma õppida.

Minu lemmiktöötaja on Merike, kes aitab mul riideid valida, kappides korda hoida, tuletab meelde, millal on vaja habet ajada.

Minu unistus on õppida kokaraamatust toitude kaalumine ja valmistamine täitsa selgeks ja siis omaette elama minna. Veel tahaks õppida kirjutamist, et saada kirjatööga hakkama,  ja arvutamist, et rahaasjadega hakkama saada.

Kodu pakutavad teenused

Mustakivi üksuses pakume kogukonnas elamise teenust korterites kümnele inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!