Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Üldinfo

Üldinfo

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing, mille põhitegevusalaks on psüühilise erivajadusega täiskasvanud inimestele hoolekandeteenuste pakkumine.

Meie juures on teenustel enam kui 1700 psüühikahaiguse või intellektipuudega inimest, kes vajavad igapäevaeluga toimetulekuks toetust ja abi. Oleme tööandjaks ligi 900-le töötajale.

Tööhõive edendamiseks oleme loonud sihtasutuse Hea Hoog, mis tegeleb erivajadusega inimestele töövõimaluste leidmise, töökohtade loomise ning erivajadusega inimeste loodud toodete müügiga.

AS Hoolekandeteenused asutati 2007. aastal eesmärgiga koondada üle Eesti paiknevate erihooldekodude juhtimine ja haldamine ühe katuse alla ning pakkuda seeläbi paremat ja ühtlasemat teenuse kvaliteeti.

Meie ettevõtte ja teenuste kohta saad kokkuvõtlikku infot SIIT

Tegevusjuhendaja tööd tutvustava materjali leiad SIIT

Vaata ka tegevusjuhendaja tööd tutvustavaid videosid:

Tegevusjuhendaja – töö, mis aitab muuta maailma ja Sind ennast – kogukonnas elamise teenuse tegevusjuhendaja tööst

See mitmekülgne amet – tegevusjuhendaja – Ööpäevaringse erihooldusteenuse tegevusjuhendaja tööst

Meie ettevõtte isikuandmete töötlemise põhimõtted


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!