Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Tule meile tööle!

Tule meile tööle!

Meie ettevõttes muudad iga päev elusid, sest aitad psüühilise erivajadusega inimestel elada tavalist erilist tegusat elu!

Meil töötab ligi 900 töötajat üle Eesti. 85% meie töötajatest on tegevusjuhendajad. Igapäevast klienditööd toetab hästi toimiv tungiteenuste võrgustik.

CV on saadetud

CV saatmine ebaõnnestusKes on tegevusjuhendaja ja milline on tema töö?Oleme vastutustundlikud ja aktsepteerime erinevusi

Meil on suur rõõm teha suure tähendusega tööd meie erivajadustega klientide hüvanguks. Selleks oleme loonud pikaajalise strateegia ja lühiajalised tegevusplaanid, mille alusel on töötajatel silme ees pikaajaline visioon ja selged ootused tegevustele.

Taastumispõhimõtete rakendamisega arendame oma töötajaid uute oskuste omandamisel, kogemuste vahetamise ja kovisioonidega oma tegevuste analüüsiks ja kogemustest õppimiseks.

Väärtustame oma töötajaid 

Meile on oluline, et meie töötajad oleksid terved ja tervisliku elustiiliga ning saaksid vajaminevaid raviteenuseid väiksema rahalise ja ajalise kuluga, selleks pakume erinevaid heaoluteenuseid Stebby platvormi kaudu (treeningutel, spordiüritustel osalemine) ning tervisekindlustust erinevate raviteenuste kasutamiseks (eriarstiabi, taastusravi, tervisekontrollide läbiviimine, hambaravi ja teiste tervisekulude hüvitamine).

Lisaks pakume erinevaid toetusi ning soodustame võimaluse piires paindlikku tööajakorraldust.

Väärtustame ka töötajate perekondlikku elu. Toetame ja märkame neid nende elu olulistel sündmustel (lapse sünd, lapse 1. klassi minek) ja tähistame ühiselt tähtpäevi. Üle-ettevõtteliselt kohtume kahel korral aastas – suvepäevadel ja aastalõpupeol.

Tagasiside töötajatelt on meie ettevõttes alati oodatud, viime läbi erinevaid uuringuid ja küsitlusi töötajate arvamuse saamiseks ja töökorralduse parendamiseks.

Meie töötajate arvates on meie tugevuseks paindlikkus, infoliikumine, töökeskkonna kaasaegsus ja vajadustele vastavus. Meie juures igav ei hakka, alati on võimalus võtta ette järgmine samm. Töötaja, kes soovib suuremat eneseteostust, saab osaleda erinevates töögruppides ja arendusprojektides.

TöökuulutusedEi leidnud endale sobivat tööpakkumist?

Meie tööperes jagub ikka kohti uutele ja tegusatele inimestele. Palun saada meile oma tutvustus klõpsates allolevalt nupule ja lisa oma CV. Alati võid kirjutada ka meie e-postile .

Võtame Sinuga kindlasti ühendust!

  Rohkem infot

  CV on saadetud

  CV saatmine ebaõnnestus
  Kes on meie elanikud ja kuidas on meie töö muutnud nende elu?
  Tagasi

   Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

   Sinu sõnum on saadetud!