Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Loome psüühilise erivajadusega inimestele võimalused tegusaks eluks kogukonnas

Anname Sulle turvalise elukeskkonna, toetava võrgustiku ja tegevustega sisustatud päevad, et saaksid olla rõõmus, õppida ja töötada, tunda ennast vajalikuna ning viia ellu oma unistusi.

Ettevõttest

Ettevõttest

Tere tulemast meie kodulehele!

AS Hoolekandeteenused on riigile kuuluv äriühing, mis tegutseb üle kogu Eesti pea kõigis maakondades, pakkudes hoolekandeteenuseid enam kui 1700-le kliendile ning tööd ligi 900-le töötajale.

AS Hoolekandeteenused põhitegevusala on psüühilise erivajadusega täiskasvanud inimestele hoolekandeteenuste pakkumine. Psüühikahäirega lastele pakume teenuseid koos võimalusega koolis õppida.

Meie teenuseportfelli moodustavad erihoolekandeteenused psüühiliste erivajadustega täiskasvanutele ja lastele. Psüühiliste erivajadustega inimeste all peetakse silmas inimesi, kellel on psüühikahaigus või intellektipuue. Erivajadustega inimeste koguhulgaks Eestis hinnatakse 5% elanikkonnast. See hõlmab nii neid, kes vajavad ööpäevaringset teenust kui ka võrdlemisi iseseisvaid töövõimelisi inimesi, kes vajavad vaid toetavaid teenuseid. Vastavalt Sotsiaalministeeriumi prognoosidele suureneb teenuste maht tulevikus seni koduse hoolduse all olevate inimeste arvelt.

Ettevõtte osutab järgmiseid teenuseid:

  • igapäevaelu toetamine nädala- ja päevahoiuna;
  • igapäevaelu toetamine; 
  • kogukonnas elamine;
  • ööpäevaringne erihooldus; 
  • ööpäevaringne erihooldus äärmusliku abi- ja toetusvajadusega inimesele; 
  • ööpäevaringne erihooldusteenus kohtumääruse alusel.

Meie teenuste juurde kuulub ka lähedaste õpetus ja teadlikkuse tõstmine, kuidas puuetega inimestega toime tulla. Teenusele osutatud nõuded ja tingimused on paika pandud sotsiaalhoolekandeseadusega ning sotsiaalministri määrustega.

Kõikide erihoolekandeteenuste kohta saad lugeda Sotsiaalkindlustusameti veebilehelt.

***

Alates 22.04.2013 osutame lisaks varjupaigataotlejate majutuskeskuse teenust. Vastavalt Sotsiaalministeeriumiga sõlmitud halduslepingule on meie ülesandeks varjupaigataotlejate majutuskeskuse teenuse korraldamine, varjupaika taotlevate saatjata alaealiste majutuskeskuse teenuse korraldamine ja rahvusvahelise kaitse saajate abistamine esmase elamisloa saamise järgselt. Nendest teenustest loe lähemalt siit

***

Meie ettevõtte ja teenuste kohta saad kokkuvõtlikku infot SIIT

Tegevusjuhendaja tööd tutvustava materjali leiad SIIT

Vaata ka tegevusjuhendaja tööd tutvustavat videot!


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!