Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Tule praktikale!

Tööpakkumine

Tule praktikale

OTSID JÄRGMIST PRAKTIKAKOHTA? OLED OODATUD

Võta meiega ühendust e-posti aadressil või tiimitöö juhiga Sulle sobivas piirkonnas.

Kaasame hea meelega praktikante, et näidata meie tööd, kaasata neid ja anda kogemusi. Ühtlasi saame ka ise ideid ning nii on kasu mõlemapoolne.  Pakume head tiimi, kes on harjunud töötama koos erinevate inimestega ning võimalust areneda ja õppida kogenumatelt. Hoolekandeteenustes on praktika praktiline! 

Meie juures käiakse praktikal nii sotsiaalvaldkonna erialadelt kui ka muudelt erialadelt, samuti Töötukassast. Näiteks oleme koostööd teinud tudengitega tegevusjuhendaja, hooldustöötaja, sotsiaalhooldaja, sotsiaaltöö, eripedagoogika, õenduse, personalitöö, toitlustusteenindaja, andragoogika erialadelt.  Võid tulla praktikale veel finants-, kinnisvara-, IT- ja asjaajamise valdkonnas.
Oled oodatud meiega ühendust võtma, kui oled õpihimuline, empaatiline ja vastutustundlik. Soovime Sinuga ka eelnevalt kohtuda, et vastastikused ootused läbi rääkida ja siis juba alustada koostööd.

 

  Rohkem infot

   ... muud väljad

   CV on saadetud

   CV saatmine ebaõnnestus


   Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!