Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Ida-Virumaal, Kohtla-Järve linnas Ahtme linnaosas Salu tänaval.

Kahekorruselises elamus on neli korterit. Igas korteris on kuus ühekohalist tuba, suur köök-elutuba, duširuum ning kaks WC-d. Meie juures elab 24 inimest, neli kuueliikmelist perekonda, kellele on abiks ja toeks kümme töötajat: üheksa tegevusjuhendajat ja toitlustusteenindaja.

Paikneme linnas, kus poed, apteek, spordiklubi ning bussipeatus on jalutuskäigu kaugusel. Meie kodu juures on kõige toredam see, et lähedal on Jõhvi park, kuhu jalutama minna ja kontserdimaja, kus kultuurisündmuseid nautida.

Oma päevi sisustame majapidamise eest hoolitsemisega, huvitavate ja aktiviseerivate tegevustega ning Ahtmes SA Hea Hoog Töökeskuses tööl käimisega.

Maja ümbritseb aed, kuhu planeerime istutada kevadel puud ja mõned põõsad, millest tulevikus sirgub hekk. Suvel saame sõrmed mulda pista väikeses kasvuhoones ja peenardes. Meil on aias ka väga ilus ja mugav aiamööbel.

Meie kodu on nii uus, et me alles loome oma traditsioone.

Meile meeldib väga, et kodu on ilus ja mugav ning meil on põrandaküte ja päikesepatareid.

Meie kodu on sobiv koht psüühilise erivajadusega inimestele, kes suudavad iseseisvalt liikuda. Oluline on, et kliendile sobib elu linnakeskkonnas ning ta on nõus üksinda toas elama.

Elanikud oma kodust

Kodu pakutavad teenused

Ahtme Salu Kodus pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!