Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Ahtme Maleva üksus alustas tööd 2017. aasta sügisel. Üksuses on neli korterit, kaks kahe- ja kaks kolmekohalist. Kõik neli korterit asuvad esimestel korrustel. Korterid on heas seisukorras, vajadusel tehakse jooksvalt pisiremonti. 

Kokku pakume teenust kümnele kliendile. 

Koos Jõhvi Puru, Ahtme Maleva ja Sillamäe Gagarini üksusega moodustame ühtse pere. Personal on seotud kõikide üksustega ja kliendid omavahel sõbralikes suhetes, kohtutakse igapäevaselt töökeskuses ning käiakse üksteisel külas.  

Kõik vajaminev – kauplused, ametiasutused, töökeskus, bussipeatused asuvad läheduses. Kliendid hindavad kõrgelt võimalust elada omaette tubades, teades, et naaber on kõrval ja tegevusjuhendaja igal ajal kättesaadav ning valmis nõu ja jõuga abiks olema. 

Kõikidel klientidel on võimetekohane töö Hea Hoog töökeskuses või kojameeste ja koristajatena läheduses asuvates korteriühistutes. Kliendid võtavad aktiivselt osa kogukonna ühisüritustest ja heakorratöödest. Kogukonna liikmed on heatahtlikud ja hindavad meie klientide panust kõrgelt. 

Kõigil on soovi korral võimalus osaleda huviringides ja treeningutel. Läheduses on ujula ja jõusaal.  

Ühiselt tehakse väljasõite ja tähistatakse tähtpäevi, millest osavõtt on sajaprotsendiline. 

Elanikud oma kodust

Aleksander Vihorov: Korter on mugav, ilus ja soe. Naaber Serjoža normaalne. Mulle meeldib siin kõik ja soovin siin edasi elada.  

Ergo Kononov: Korter on suur ja ilus, siin on kõik vajalik olemas. Mulle meeldib siin elada, aga ei meeldi, et tehakse pikalt remonti.  

Elizaveta Mashyanova: Korter on mugav ja hea, siin on palju mööblit. Mulle sobib ja meeldib siin kõik.  

Kodu pakutavad teenused

Ahtme Maleva üksuses pakume kogukonnas elamise teenust kümnele inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!