Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Kehra Kodu asub Anija vallas, Jägala jõe vahetus läheduses. 

Meie perekülas on kuus maja, igas neist elab kümme inimest. Majas on üheksa magamistuba ja elutuba koos kööginurgaga. 

Meie perre kuulub 60 elanikku, 27 tegevusjuhendajat ja kaks toitlustusteenindajat. 

Meil on suur territoorium, kus kahel aiamaal ja kasvuhoonetes kasvatame lilli ja köögivilju. Väikestes majakestes elavad jänesed ning mune annavad meile kanad ja vutid. Eriti uhked oleme mitmel aastal saavutatud Kaunima Kodu tiitli üle. 

Oma päevi sisustame erinevate tegevustega: toimuvad laulu-, seeniortantsu- ja vestlusringid, muusikamäng ja karaoke. Teeme käsitööd, vildime ja koome vaipu. Tähistame ühiselt nii elanike kui töötajate sünnipäevi. Käime koos spordisaalis ja ujulas ning korraldame väljasõite, nt suvel mere äärde ja jõulude ajal Tallinna vanalinna.  

Meie kodu on sobiv koht toredatele inimestele, kes vajavad abi igapäevastes toimingutes ning juhendamist, kuidas oma asju korraldada. 

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Aino Kalme.

Elan Kehra kodus juba 6 aastat. Enne elasin Ravila Hooldekodus 7 aastat.

Kehra Kodus saan osaleda muusikamängus, vestlusringis, käia ujulas ja teha käsitööd. Neli korda nädalas teen tegevusjuhendaja juhendamisel oma maja elanikele süüa.

Mulle meeldib, et elan omaette toas. Soovi korral saan olla koos teistega, aga ka eraldi oma toas ning teha käsitööd: kududa, heegeldada ja tikkida. Veel meeldib mulle, et olen Kehras elades õppinud süüa tegema  ja käsitööd tegema. 

Minu lemmiktöötaja on minu tugiisik Eda. Ta on alati valmis mind juhendama, otsib erinevaid ja huvitavaid käsitöö variante.

Minu unistus järgnevateks aastateks on elada edasi Kehras omaette toas ja saada veel paremini hakkama toidu valmistamise ning käsitööga.

Kodu pakutavad teenused

Kehra Kodus pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 40 inimesele ja ööpäevaringset erihooldusteenust sügava liitpuudega isikutele 20 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!