Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Keila linnas. Meie juures elab 24 inimest, kellele on abiks ja toeks üheksa töötajat. Kahekordses majas on neli korterit ja iga elanik elab oma toas.

Meie kodu ümbritseb suur aed, mida kaunistavad suured ja võimsad puud. Loome ise oma aeda ja nii valmivad järk-järgult lill- ja aiamaapeenrad, kus kasvatame sibulaid, porgandeid ja palju muud. Meie kodus on väga oluline füüsiline aktiivsus ja nii tuleb igal hommikul peaaegu terve maja õuealale, et üheskoos võimelda. Oma päevi sisustame kodu eest hoolitsemisega, teeme käsitööd, loeme ajalehti ja oleme kursis maailma uudistega. Ka muusikal on meie kodus väga suur roll.

Keila linnas on ilusad pargid, kuhu saab üheskoos jalutama minna. Lähedal asub kohvik, kus käime kohvitamas. Ka poed ja rongipeatused on jalutuskäigu kaugusel. Meie kodu on heaks rahulikuks elupaigaks psüühilise erivajadusega inimestele. Julgustame ja toetame oma elanikke nende igapäevastes tegemistes, aitame avastada nii uut ümbruskonda kui ka uusi oskusi endas.

Elanikud oma kodust

Jana lugu

Olen Keila kodus olnud viis nädalat ja kiidan kokanduse poolt. Siin on väga maitsvad toidud. Mulle meeldib toiduvalmistamise juures olla, nii saab asju juurde õppida. Oskan valmistada saiavormi ja kisselli. Mulle meeldib töötaja kõrval õppida, tahan ise tükeldada ja kõike teha.

Mulle meeldib, kui kõik on korras ja olen nõus ka ise koristama. Keila Kodu töötajad on väga toredad, aga ma olen ise natuke kangekaelne. Ütlen asju otse välja ja kui otse ütlen, siis maja müriseb. 

Võimlemine meeldib väga. See teeb kohe hommiku reipamaks. Eelmises kodus seda ei olnud. Mulle meeldib see töökorraldus ja mulle meeldib midagi teha. Ei taha lihtsalt niisama olla. Keilas käisime vaatamas purskkaevuga keskväljakut ja see meeldis väga. Suur tänu, et ma siia sain tulla! Mida ma siin virisen, tuleb lihtsalt võtta kõike seda nagu peab.

Kodu pakutavad teenused

Keila Kaare Kodus pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!