Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Põhja-Tallinnas, Vasara tänaval.  Elame suures aiaga kahekorruselises korterelamus. Mõlemal korrusel on kaks korterit, igas korteris elab üks pere, kuhu kuulub kuus inimest. Majas on neli peret ning igal elanikul on isiklik tuba. Igal perel on oma köök ning elutuba ning abiruumid. Lisaks on majal suur aed. 

Meie inimestele on abiks ja toeks kokku üheksa tegevusjuhendajat, hooldaja ja toitlustusteenindaja.  

Meie kodu valmis alles 2018. aastal, seega saab iga elanik panustada kodu tuleviku kujundamisse. Oleme õnnelikud oma mereäärse asukoha üle, sest ilusate ilmadega saame seal jalutada ning looduse ilu nautida. Kuid positiivset leidub meil veel: eramul on suur aed ning kasvuhoone, mis annab võimaluse kasvatada ilutaimi, köögivilju, ürte ja muud head-paremat. 

Oma päevi sisustame väljas liikumise, söögitegemise, koristamise ning muude tegevustega. Tähistame koos erinevaid tähtpäevi ning elanike sünnipäevi. Kes soovib, saab olla koos teistega, kes soovib, saab endale iseseisvat tegevust leida, näiteks kalal käia. Osad meist käivad ka tööl - mõned on töö leidnud iseseisvalt, teised töötavad SA Hea Hoog vahendusel.  

Meie kodu on sobiv koht inimestele, kes soovivad elus edasi liikuda ja teistega koos areneda. Tore oleks, kui meile koliv inimene suudaks teha lihtsamaid kodutöid, edasi õpime juba üheskoos.  

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Ljudmilla Maljarevitš. Elan Kopli kodus juba üle poole aasta. Enne elasin Erastveres.

Saan Kopli kodus köögis aidata, vahetevahel maalida ja joonistada, puhata. Kui mul on midagi vaja, saan abi töötajatelt.

Mulle meeldib jalutada ja poes käia, sest mulle meeldib uusi asju osta.

Sooviksin, et meil oleks veel rohkem ekskursioone, samuti tahan veel rohkem väljas käia (näiteks kinno ning restoranidesse minna), sõita laevade ja purjekatega. Ihkan minna ka spaasse. Peale puhkuse on üheks minu unistuseks ka endale töö leidmine.

Kodu pakutavad teenused

Kopli üksuses pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!