Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Kuressaare linnas. Meie majas on neli korterit, igas korteris elab kuus inimest, keda toetab üheksa tegevusjuhendajat ja toitlustusteenindaja. Meie kodu on nii uus, et aiamaad alles hakkame ühiselt kujundama. Kolmandik meie maja elanikest käib tööl Kuressaare Hea Hoo töökeskuses, see asub kesklinnas, mõnusa jalutuskäigu kaugusel. Bussipeatus on mugavalt paarisaja meetri kaugusel, koos majaga rajasime kuni peatuseni valgustatud tee, mis teeb liiklemise turvaliseks ka pimedal ajal.

Sirge tänava majja kolisid elanikud alles 2021. aasta sügisel, esimesed elanikud tulid meile Sõmera Kodust, kus elati kahekesi toas, majad olid palju suuremad ja linn kaugemal. Algusest peale on elanikud siin väga rahul olnud ja ütlevad, et see on väga kodune maja. Eriti armas on seda kuulda elanike suust, kes eestlaslikult ei kiida väga sageli.

Samuti meeldib meie elanikele süüa teha, mida nad varem suures hooldekodus elades teha ei saanud. Mõni klient kahtles, et kas ta üldse oskab süüa teha või kas on meeles, aga väikese harjutamisega selgus, et oskab ikka ja tuleb kenasti välja.

Elanikud oma kodust

 

 

Kodu pakutavad teenused

Kuressaare Sirge 1 kodus pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!