Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Tallinnas Lasnamäel 

Meie koduks on kolm korterit, mis asuvad üheksakorruselistes majades. Korterid on heledates toonides, avarad ja kaasaegsed. Korterites on kolm magamistuba, elutuba ja avar köök. Isiklikud toad on sisustatud seal elavate inimeste maitse järgi. Meie kokkusaamise ja suhtlemise kohaks on köök, kus teeme koos süüa - kogu vajalik köögitehnika selleks on olemas. Elanikele on abiks ja toeks kaks töötajat.  

Meie juures elab kümme inimest ning neile on toeks kaks tegevusjuhendajat. Vahel on meil abiks ka toredad asendustöötajad, keda me väga armastame. 
Meie kodu traditsioonid on ühine sünnipäevade pidamine, koos aja veetmine, üksteisest hoolimine, tantsu- ja laulupeol käimine. Väärtustame häid suhteid  pereliikmetega ja püüame neid hoida võimalikult soojade ja sagedastena.   

Tööd teeme sihtasutuses Hea Hoog, kus täidame erinevaid ülesandeid - peamiselt teeme käsitööd, kuid mõned meist töötavad ka puhastusteenindajatena. Argipäeviti koristame kodu õhtuti, nädalavahetustel päeva esimesel poolel. Vabal ajal teeb igaüks seda, mis talle rohkem meeldib: kes vaatab telekat, kes loeb raamatuid, kes koob ja õmbleb - tegevust leiab endale igaüks.  

Meie kodu on sobiv täisealistele inimestele, kes tahavad õppida iseseisvalt hakkamasaamist. 

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Hilja Puusepp. Elan Laagna kodus juba üle kahe aasta. Enne elasin Koluveres.

Siin kodus saan igapäevaselt osaleda ühistegevustes nagu söögi valmistamine, koristamine, ühiselt AS Hea Hoog kaitstud tööl ja käia Marienthali Kliinikus teraapias.

Siin elades olen õppinud  inimesi aktiivselt kuulama ja jutule mitte vahele segama.

Mulle meeldib, et mul on oma tuba. Suures eluruumis on aga televiisor, kust saan vaadata lemmiksaateid.

Mul on kolm suurt unistust: tahan käia reisil Iisraelis, käia ujumas ja töötada diakoonia haiglas hingehoidjana.

Kodu pakutavad teenused

Laagna üksuses pakume kogukonnas elamise teenust kümnele inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!