Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Tallinnas Lasnamäel.  Elame uues nelja korteriga kahekorruselises ridamajas, kus igal elanikul on oma tuba. Igal perel on ka üks suur kööktuba, kus saame toitu valmistada, süüa, koos kohvi juua ja muid tegevusi teha, vahel ka pidu pidada.  

Maja ümbritsevad aias ja maja ees kasvavad väikesed puukesed ja mõned põõsad, millest tulevikus sirgub hekk. Suvel saame sõrmed mulda pista väikeses kasvuhoones ja peenardes. Meil on aias ka kiiged ja mõned marjapõõsad.  

Meie juures elab neli kuueliikmelist peret, kokku 24 toredat ja erilist inimest. Neile on abiks seitse tegevusjuhendajat, hooldaja ja toitlustusteenindaja.  

Meie kodu on nii uus, et me alles loome omaenda traditsioone. Meile meeldib väga, et kodu on ilus ja mugav ning meil on põrandaküte ja päikesepatareid. 

Oma päevi sisustame erinevate koduste tööde tegemise ja uute majapidamisoskuste õppimisega. Iga päev käime jalutamas Soojal suvel käisime rannas, jõulude ajal Raekoja platsil jõulukuuske vaatamas ning vabariigi aastapäeval kuulasime Lindakivi keskuses kontserti. Palju mängime nii toas kui õues erinevaid mänge. 

Meie kodu on sobiv koht inimestele, kes on sõbralikud ja oskavad teistega arvestada. Kuna kõiki majapidamistöid teeme ise, tuleb kasuks tahe koristada ja enda eest hoolitseda.  

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Kalle Golubev. Elan Loopealse kodus juba aasta. Enne elasin 43 aastat Koluveres. 

Käin iga päev tööl ja meisterdan “sinililli”. Iga päev olen köögis abiks ning koorin ja tükeldan köögivilju. Mulle meeldib koristada ja talvel lund rookida.Veel meeldib väga palli mängida. 

Olen siin elades õppinud pesu masinasse panema ja välja võtma. 

Mulle meeldivad meie töötajad, sest nad on sõbralikud ja pole üldse kärsitud. Lemmiktöötajad on Meriliin ja Marin. Mulle meeldivad üldse naistöötajad rohkem kui mehed. 

Minu unistuseks on õppida paremini jalgpalli mängima. Tahaksin osata paremini ujuda. Veel tahaks saada  autojuhilubasid, et saaksin ise autot juhtida. 

Kodu pakutavad teenused

Loopealse üksuses pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!