Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie keskus?

Meie nädala- ja päevahoiu keskus asub Tallinnas. Keskus koosneb kahest osast. Ühes osas on suur ja avar ruum päevasteks tegevusteks ja söömiseks,teises osas on magamistoad. 

Meie juurde saab tulla Sotsiaalkindlustusameti suunamisega või tasulisele teenusele. Suunamiseks peab kliendil olema piisav hooldus- ja kõrvalabi vajadus. Selle kohta saab infot kas Sotsiaalkindlustusametist või Harju piirkonna klienditöö juhilt (vaata kontakte allpool). 

Meie klientidele on toeks tegevusjuhendajad, kes annavad endast parima, et aeg oleks meelepäraste tegevustega sisutatud. 

Iga päeva alustame hommikuringiga, kus paneme paika päevaplaanid. Ilusate ilmadega käime kaks korda päevas õues jalutamas, võimleme, kuulame muusikat ja õpime juurde uusi tegevusi.  

Meie teenus on sobiv inimestele, kellel on suur hooldusvajadus ja kes vajab pidevat kõrvalabi. 

Soovime selle teenusega anda pereliiget hooldavale inimesele võimaluse vähendada tema hoolduskoormust, et ta saaks töötada või võtta endale vaba aega.  

Keskuses pakutavad teenused

Merimetsa Kogukonnakeskuses pakume igapäevaelu toetamise teenust nädala- ja päevahoiuna 10 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!