Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Lääne-Harju vallas Paldiski linnas. Kahekorruseline elamu koosneb neljast korterist. Igas korteris on kuus ühekohalist tuba, suur köök-elutuba, duširuum ning kaks WC-d. 

Meie juures elab 24 inimest, kellele on abiks ja toeks kümme töötajat: kaheksa tegevusjuhendajat, hooldaja ja toitustusteenindaja. 

Paikneme linnas, kus poed, apteek, spordiklubi ning rongipeatus on jalutuskäigu kaugusel. Meie kodu juures on kõige toredam see, et väga lähedal on mererand, kuhu jalutama minna. 

Oma päevi sisustame majapidamise eest hoolitsemisega ning Keila Sotsiaalkeskuses tööl käimisega. 

Meie kodu on sobiv koht psüühilise erivajadusega inimestele, kes suudavad iseseisvalt liikuda. Oluline on, et kliendile sobib elamine linnakeskkonnas ning ta on nõus üksinda toas elama. 

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Hallar. Elan Paldiski Kodus juba üle poole aasta. Enne elasin Kodijärve hooldekodus.

Padiskis elades olen saanud teha igapäevaseid koduseid töid (pühin ja pesen põrandat, viin prügi välja, aitan köögis). Köögis olen muutunud juba osavamaks, sest olen saanud rohkem harjutada (koorin kartuleid, hakin köögivilja, praen muna).

Mulle meeldib eriti see, et Paldiski on Tallinnale nii lähedal, saan ringiga Rahumäele sõita. Veel meeldib mulle mere ääres jalutamas käia.

Töötajad on siin kõik toredad, minu lemmikud on Viiu, Ülle ja Ingrid. Nad aitavad ja õpetavad mind kogu aeg (poest toidu valikuga olen veel saamatu).

Minu suurim unistus on see, et saaksin oma korteris Õismäel elada. Aga selle unistuse täitumiseks pean veel palju iseseisva elu tarkusi õppima.

Kodu pakutavad teenused

Paldiski Lääne üksuses pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.  


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!