Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Põhja -Tallinnas, Paljassaarel. Paari kilomeetri kaugusel on Pikakari rand ja Paljassaare linnuala. Meie kodu lähedale jäävad ka sadam ja Tallinna loomade varjupaik. Bussipeatus paistab suisa aknast kätte ning kesklinna jõuame 15 minutiga. 

Meie koduks on kahekorruseline suure ilusa aiaga ümbritsetud maja, kus on neli korterit. Igas korteris on kuus isiklikku tuba, suur ja valgusküllane köök-elutuba, kus on hea vaadata telerit, teha käsi- ja loovtööd, võimelda ja tantsida, mõnusasti süüa teha ja ka juttu ajada.   

Meie majas elab neli peret, kokku 24 inimest. Elanikele on abiks ja toeks üksteist tegevusjuhendajat, hooldaja ja toitlustusteenindaja.  

Meie kodu eripära on erineva taustaga elanikud: nii oma soo, vanuse, emakeele, oskuste kui soovide osas. Sellele vaatamata saab igaüks  tähelepanu, turvalisust, hooldust ja võimaluse areneda. Tunneme rõõmu, et iga meie elanik tunneb ennast vajalikuna ja saab majapidamisse panustada vastavalt oma huvidele ja võimetele. Meil on tõeliselt sõbralik õhkkond, toetame, abistame ja julgustame üksteist. 

Meie kodu juures on kõige toredam see, et meie elanikel on alati valikuvõimalus nii söögi, riietumise kui ka vaba aja sisustamise osas. Meeldib, et elame linnas, kus kõik vajalikud teenused käe-jala juures, kuidas samas on meie ümber loodus ja saame iga päev merevaadet nautida. 

Meie kodu on sobilik nii iseseisvamatele inimestele kui ka neile, kes vajavad kõiges abi; nii noortele kui ka vanematele; ise ringi liikuvatele kui ka ratastoolis ja tasakaaluprobleemidega inimestele; nii loodussõbrale kui ka linnaarmastajale. 

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Avo. Elan Paljassaare 2018. aasta sügisest alates. Enne elasin Karulas.

Siin saan ma vabalt enda ratastoolis ringi liikuda, käia ise linnas ja niisama jalutamas, suhelda teistega ja olla omaette. Arendan siin edasi oma arvutioskust ja nutikust.

Eriti meeldib mulle see, et kõik minuga arvestavad, mind kuulavad, aitavad ja püüvad parimat teha.

Minu lemmiktöötajaks on Taissia, sest ta on minu tugiisik ja tegeleb minuga kõige rohkem. 

Mis on minu unistus? Soovin endale värvilist printerit soetada, et enda joonistatud pilte ka ise välja printida. Veel soovin reisida ning käia rohkem kohvikutes ja kinos.

Kodu pakutavad teenused

Paljassaare üksuses pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 12 inimesele ja ööpäevaringset erihooldusteenust sügava liitpuudega isikutele 12 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!