Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie ilusad uued ridaelamu tüüpi majad asuvad Pärnus Oja tänaval. Asume täiesti Pärnu linnas sees, kuid akna taha jääb imeilus kasesalu ning maja ümbrusesse mõnusad kergliiklusteed, kus jalutamas käia ja rattaga sõita. Meie kodu lähedal on ka Pärnu jõgi, selle ääres terviserajal saab jalutada ning suviti jões ujumas käia.

Meie kodu koosneb kahest eraldi majast. Ühes majas on kaks korterit ning töötegevuste ja koosolekute ruum, teises majas on kolm korterit. Igas korteris on kuus magamistuba ja ühine köök-elutuba. Elutoas saame vabal ajal diivanil istuda ja vestelda või õhtuti telerit vaadata. Elutoas on ka suur laud, mille ääres me sööme ja söögi valmistamiseks ettevalmistusi teeme, üheskoos teed või kohvi joome, joonistame ja lauamänge mängime.

Meie elanikele on igapäevastes toimetustes abiks 11 tegevusjuhendajat ja üks toitlustusteenindaja. Lisaks neile käib meie juures ka koduõde, kes aitab elanike terviseküsimustele lahendusi leida. Kuna meie kodu asub linnas, on meie elanikel head võimalused olla kaasatud kogukonna tegemistesse ning kasutada avalikke teenuseid. Kuhu jalgsi kõndida ei jõua, sinna saab sõita ühistranspordiga. Bussipeatused on meie kodu lähedal olemas.

Päevad  meie kodus näevad välja nagu igas kodus. Elanikud valmistavad ise endale hommiku-, lõuna- ja õhtusöögi ning teevad vajalikke kodutöid nii toas kui õues. Oma päevi sisustavad inimesed erinevate ühistegevustega, teevad käsitööd, lahendavad ristsõnu, loevad ajalehti ja on kursis maailma uudistega. Töötajad juhendavad kliente vastavalt klientide vajadusele erinevate tegevuste juures. Meie elanikud osalevad argipäevadel ka pikaajalise kaitstud töö teenusel.

Meie kodu on turvaline ja rahulik elupaik inimestele, kes oma haiguse tõttu enam igapäevaselt päris üksinda hakkama ei saa. Tegevusjuhendajad julgustavad ja toetavad elanikke nende igapäevastes tegemistes, aidates neil avastada nii uut ümbruskonda kui ka uusi oskusi endas.

Elanikud oma kodust

Kodu pakutavad teenused

Pärnu Rääma kodus pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 30 inimesele ridaelamus.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!