Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Põltsamaa Kingu üksus on koduks 24-le psüühilise erivajadusega inimesele.

Meie kodu asub kahekorruselises majas, kus on neli korterit. Igas korteris on kuus magamistuba ja suur köök-elutuba pehme diivaniga. Köögis saame koos tegevusjuhendaja või toitlustusteenindajaga ise toitu valmistada.

Maja taga on ilus suur aed koos kasvuhoone ja tarbeaiaga, kus saame tegeleda aiandusega, hoolitseda lillede eest, niita muru ja kasvatada juurikaid. Aias kasvavad erinevat liiki puud, millel laulavad linnud ja hüppavad oravad.

Meie elanikud on vanuses 25 – 80 aastat, enamus neist on eakad, aga toimekad. Majas töötavad üheksa tegevusjuhendajat ja üks toitlustusteenindaja. Tegevusjuhendajate ülesanne on igapäevaselt juhendada meie elanikke igapäevaelutoimingutes – kodu koristamisel, söögitegemisel, aidata neid igakuiste rahaliste vahendite planeerimisel ning leida igale kliendile sobiv ja meeldiv vabaajategevus. 

Me töötame igapäevaselt ühise eesmärgi nimel – et kõikidel meie elanikel oleks aktiivne ja positiivsete elamustega päev hoolimata nende vanusest või erivajadusest. Me seisame oma elanike õiguse eest osaleda kogukonna tegevustes ning teeme kõik endast oleneva, et nad tunneksid end oma kodus turvaliselt. 

Elupaik linnas annab meie elanikele rohkem võimalusi osaleda kogukonnaüritustel,  külastada kauplusi, raamatukogu ja muid avalikke kohti. 

Elanikud oma kodust

Kodu pakutavad teenused

Põltsamaa Kingu Kodus pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!