Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodud asuvad Tallinnas Lasnamäel. Vikerlase üksusesse kuuluvad kolm korterit, mis asuvad lähestikku Vikerlase, Kalevipoja ja Pikri tänavatel. Korterid on remonditud ning kaasaegsed.


Meie üksuse peresse kuuluvad kümme elanikku ja kaks tegevusjuhendajat. Meie kodu on sobiv koht inimestele, kes on heatahtlikud ja rõõmsameelsed, kes on valmis uut õppima, avatud tööturul töötama ning kodu korras hoidma.


Vabal ajal teeme süüa, käime jalutamas, teeme sporti, ajame juttu, vaatame telekat ja loeme raamatuid. Uued ideed vabaaja veetmiseks on alati teretulnud!

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Andrei.
Mina elan Vikerlase tänaval. Mulle meeldib, et korter asub esimesel korrusel ja et minu toas on rõdu. Minu arvates maja lähiümbruses on rahulik ja vaikne, see sobib mulle väga.
Vabal ajal ma õpin ratsutamist, käin tegevusjuhendajaga jalutamas, vaatan filme, võtan vastu külalisi.
Olen väga tänulik teenuse eest, ootasin seda kuus aastat.

 

Minu nimi on Roman.
Mulle meeldib elada Eesti pealinnas. Tallinnas tunnen ennast mugavalt ja vabalt.
Kodus on mul oma hubane tuba, seal saan olla omaette. Toas on mul arvuti ja internet. Arvutis loen uudiseid ja mängin mänge.
Kaks korda nädalas käin töötajatega toidupoes, ostame toiduaineid mitmeks päevaks. Söögi teen iseseisvalt, kokkamine meeldib mulle väga. Igapäevaselt koristan kodus ja jälgin, et minu kaaselanikud ka koristaksid. Nädalavahetus on mul aga enda jaoks: ma käin kirikus, jalutan Kadrioru pargis või mere ääres. Arvan, et elu on ilus!

Kodu pakutavad teenused

Vikerlase üksuses pakume kogukonnas elamise teenust 10-le inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!