Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Valga Jaama pst 5 üksus on koduks 24-le psüühilise erivajadusega inimesele.

Meie kodu asub kahekorruselises majas, kus on neli korterit. Igas korteris on kuus magamistuba ja suur köök-elutuba pehme diivaniga. Köögis saame koos tegevusjuhendaja või toitlustusteenindajaga ise toitu valmistada.

Meie maja ümber on suured puud ja ilus suur aed, mida ühiselt saame hubasemaks kujundada. Kindlasti leiame päikselisema koha, kuhu püstitada kasvuhoone ja rajada väike peenramaa. Seal on ju mõnus nokitseda ja oma aiamaal kasvanud porgandil või kasvuhoonest saadud tomatil on ikka hoopis parem maitse! Kindlasti muudame oma õue ala lillede ja ilupõõsastega hubasemaks ning rajame ka kena istumisnurga.

Kuna asume raudteele ja vaksalile nii lähedal, siis kindlasti võtame ette mõned reisid nii Eestisse kui ka naabrite juurde Lätti. Oleme aktiivsed kino-, teatri- ja kontserdikülastajad ning leiame võimalused spordi harrastamiseks. Elupaik linnas annab meie elanikele rohkem võimalusi osaleda kogukonnaüritustel, külastada kauplusi, raamatukogu ja muid avalikke kohti. 

Me töötame igapäevaselt ühise eesmärgi nimel – et kõikidel meie elanikel oleks aktiivne ja positiivsete elamustega päev hoolimata nende vanusest või erivajadusest. Me seisame oma elanike õiguse eest osaleda kogukonna tegevustes ning teeme kõik endast oleneva, et nad tunneksid end oma kodus turvaliselt.  Elupaik linnas annab meie elanikele rohkem võimalusi osaleda kogukonnaüritustel,  külastada kauplusi, raamatukogu ja muid avalikke kohti. 

Elanikud oma kodust

Kodu pakutavad teenused

Valga Jaama pst 5 üksuses pakume ööpäevaringset erihooldusteenust 24 inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!