Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kodu

Kodu

Kodud

Milline on meie kodu?

Meie kodu asub Viljandis, Männimäel. Peamiselt ümbritsevad meid kortermajad, aga väikese jalutuskäigu kaugusel on palju rohelust ja maaliline Viljandi järv. Üksus koosneb kolmest korterist, kus elab kokku kümme inimest.  

Meie sõbralikele inimestele meeldib osaleda erinevatel ühisüritustel ja palju reisida. Nädalavahetustel armastame valmistada erilisi toite ja söögi valmimist saavad kõik meie elanikud jälgida veebis.   

Oma päevi sisustame peamiselt tööga, kõik töötavad vähemal või rohkemal määral. Meil on ka palju hobisid: esmaspäeviti käime koolis, teisipäeval on trummitund, kolmapäeval ootab õpetaja meid tantsima. Neljapäeviti teeme käsitööd ja kaks meist käivad ka inglise keelt õppimas. Reedel tõttavad mehed sauna, laupäev on kinopäev ja pühapäeval kokkame. 

Suved on väga lõbusad ja siis jätkub meid igale poole. Külastame Viljandi üritusi, reisime meie väikesaartele, võtame päikest ja ujume.  

Meie kodu on sobiv koht inimesele, kes on aktiivne, naudib koostegemisi ja on sõbralik.  

Elanikud oma kodust

Minu nimi on Mirje Mägi. Elan Viljandi Männimäe kodus juba üle kahe aasta. Enne elasin Viljandi Näituse kodus. 

Töötan töölepinguga ja minu tööandjaks on ISS Eesti. Peale tööd armastan väga lugeda ja käin tihti Viljandi raamatukogus. Mulle meeldib lugeda luuletusi ja raamatuid armastusest. Peale lugemise meeldib mulle teha käsitööd, õpin inglise keelt ja käin tantsimas. Igal esmaspäeval lähen kooli. Õpin Viljandi Kutsehariduskeskuses puhastusteenindaja abiks. 

Iseseisev elu on andnud mulle juurde palju julgust ja enesekindlust. Mulle meeldib siin elada, sest elu kogukonnas on nii huvitav. Iga päev on eriline. Õhtul uinudes olen rõõmus ja õnnelik kordaläinud päeva üle. 

Olen alati unistanud oma perekonnast ja armastavast abikaasast. Ootan oma printsi valgel hobusel.  

Kodu pakutavad teenused

Männimäe üksuses pakume kogukonnas elamise teenust kümnele inimesele.


Tagasi

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!