Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Anija valla pidulikul jõulupeol

Anija valla pidulikul jõulupeol

Detsembri lõpul käisime Kehra Rahvamajas Anija valla pidulikul eakate jõulupeol koos kohalike elanikega, kuigi me kõik ei kuulu eakate hulka. Tegevusjuhendaja Larissa abistas meid piletite saamisel, sest need tulid varakult ette ära osta.

Jõulupidu oli väga meeleolukas ja lõbus. Koos sõpradega nautisime nii head sööki kui ka suurepärast seltskonda. Olime kogunenud kaunilt kaunistatud saali, kus oli jõulumuusika ja hubane atmosfäär. Meeleolu hoidis üleval Artur Raidmets, kes oli õhtujuhiks.

Söögilaud oli pidulik ja kaetud rikkalikult erinevate hõrgutistega. Pakuti traditsioonilisi jõulutoite nagu kartul, hapukapsad, kõrvitsasalat ja loomulikult verivorstid koos pohlamoosiga. Magustoiduks oli maitsev kringel.

Peale söömist oli ka palju muusikat ja sai tantsida ning karaoket laulda. Mina esitasin laulu „Mustlase elu“ ning laulsin kaasa ka kõiki teisi laule. Saime südamest naerda ja rõõmu tunda.

Lisaks oli seal ka viktoriin, kus saime testida oma teadmisi. Viktoriinil sain ka auhinnaks CD-plaadi, kuna teadsin Reet Linna sünnipäeva ja vanust. Ka Inga teadis ühe küsimuse vastust ning sai samuti auhinna.

Õhtu lõpuks saime jõulukingitusteks omaküpsetatud vahvlid ning kommid päkapikutüdrukult.

Kokkuvõttes oli meie jõulupeo kogemus väga meeldejääv ja lõbus. Saime kohtuda vanade tuttavate ja endiste töötajatega ning uute inimestega. Veetsime aega koos kohalikega ja nautisime meeldivat õhkkonda. Soe ja rõõmus meeleolu jäi meie südamesse pikaks ajaks. Kuigi aasta on alles alguses, ootame juba järgmise aasta lõppu, et sinna jälle minna.

Ellen Suurkuusk Kehra Kodust

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!