Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Anita suvi

Anita suvi

Minu nimi on Anita, ma elan Pärnus Niidumetsa kodus. Minu suvi oli tore, ma tegin palju erinevaid asju. Jaanipäeval käisime Soomaal. Käisime silla peal jalutamas, istusin jõe ääres ja korjasin koos Lyga lilli. Teised tegid viktoriini, aga mina viktoriini ei teinud. Pärast sõime šašlõkki ja tomati ja kurgi salatit ja kooki. Jaanituli oli ka. Tegin praegu selle kohta toreda luuletuse ka.

Päike paistab, ilm on soe,
meil on hea olla,
seda riimi sina loe,
siis kõik on korras.

5. augustil käisime Viljandis, seal oli laulupidu. Seal mängis ansambel, mille nime ma ei mäleta, aga nad laulsid ilusasti. Ratastooliga tantsiti ka muusika järgi ilusti. Pärast lahendasime koos mõistatusi. Vaheajal käisime lossimägedes jalutamas ja pärast panime järves jalad likku. Vesi oli mõnus ja soe. Kui me tulime, siis me tegime tee ääres pikniku ja jäime natukene hiljaks, sellepärast, et kõik oli üles kaevatud. Aga sellest polnud midagi, sest et me jäime hiljaks ainult natukene.

Veel käisime me ükskord loomi vaatamas. Läksime suure bussiga. Loomade nimi oli alpakad ja nad olid ilusad ja pehmed.

Minu suvi oli väga tore ja ma arvan, et sügis tuleb ka tore.

 

Anita, Pärnu Niidumetsa Kodu

 

KUULA LUGU:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!