Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Anu ja Hando armastuslugu

Anu ja Hando armastuslugu

17.05.2024 toimus Keila Kaare Kodus ajalooliline sündmus – Anu ja Hando kihlumine. Anu ja Hando leidsid teineteist Keila Kaare Kodus. Saatus viis nad kokku ja nad õppisid esialgu teineteist tundma, avastasid teineteise tugevusi ja nõrku külgi, jagasid rõõme ja muresid. Nende kiindumus kasvas ja tugevnes iga päevaga ja nad mõistsid, et on leidnud oma teise poole.

Kiindumus, mis nende vahel kasvas, oli sügav ja püsiv ning nad olid valmis järgmise suure sammu astumiseks. Nii otsustasid nad oma armastust ja pühendumist tähistada kihlumisega. Kihlumispidu, kus nad vahetasid sõrmused ja lubasid teineteisele igavest truudust, oli täis rõõmu ja õnne. Nad tähistasid seda erilist hetke lähedaste ja sõprade seltsis, nautides maitsvaid roogasid ja külastades kaunist Keila juga.

Olgu teie armastus alati tugev ja särav ning teie ühine teekond täis õnne ja armastust! Palju õnne veel kord Anu ja Hando Teie kihluse puhul!

Annika Koppel, Keila ja Paldiski kodude tiimijuht

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!