Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Armas lugeja

Armas lugeja

Kuukirjas “Meie kodu lood” avaldati selline mõte, et keegi meist võiks kirjutada loo sellest, mis teeb ta õnnelikuks.

Eks ma siis proovin kirjutada sellest, mis mind õnnelikuks teeb.

Kui ma veel koolis käisin (see oli ammu-ammu), siis ühes perekonnaõpetusetunnis tuli meil klassis arutluse alla selline mõiste nagu ÕNN. Pika arutluse käigus jõudsime me järeldusele, et õnn on selline tunne, millest paremat enam ei ole ning selle tunde tekitavad positiivsed asjad.

Inimesi on maailmas palju ning kõik me oleme üksteisest erinevad ning mõiste õnn on inimeseti erinevalt mõistetav. Kellegi teeb õnnelikuks tema perekond, kellegi tema sõbrad, kellegi teeb õnnelikuks miski muu.

Mind teevad õnnelikuks mitu asja. Esiteks see, et mul on katus pea kohal, teiseks, et tuba on mul soe ja ma elan toas üksinda, kolmandaks, et ma võin ja saan tegeleda asjadega, mis mulle meeldivad (kaltsuvaipade kudumine, vaipade jaoks kaltsuribade lõikamine, toidu valmistamine, tikkimine, lugemine ja palju muudki veel).

Mind teevad õnnelikuks head inimesed, kes on minu suhtes abivalmid ja vastutustundlikud. Neid õnneks meie keskel on ja mitte vähe. Aitäh neile kõigile kõige hea eest, mis nad mulle teevad ja on teinud.

 

Autor soovib jääda anonüümseks

 

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!