Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Avastamas kunsti ja vanalinna

Avastamas kunsti ja vanalinna

Käisime koos tegevusjuhendaja ja elanik Dimaga Grisli Soppe-Kahari kunstinäitusel “Emailm” ning hiljem vanalinnas jalutamas. Meie töötaja Danel ja tema abikaasa on kunstnikud ning Danel rääkis meile, et tema abikaasal on vanalinnas näitus. Tahtsin kohe näitusele minna, sest olen varem ka Daneli näitusel käinud ja mulle meeldis see väga. Olen ju ikkagi kunstiinimene ja maalin vahel ka ise. Näitus oli kahel korrusel, me käisime töötajaga kõik maalid läbi ja vaatasime neid pikalt. Mina rääkisin töötajale, mida maalil näen ja töötaja rääkis, mida tema näeb. Meile tundus, et mõnel maalil oli ka meie töötaja Danel!

Jäime näituse külastusega väga rahule. Kui näitusel käidud, läksime vanalinna tänavatele uitama, sest ei tahtnud veel koju minna ja vanalinn oli nii ilus! Ronisime mööda treppe ja kitsaid tänavaid, et päevane sammudenorm täis saada. Minu uue aasta lubadus oli, et hakkan oma tervise eest rohkem hoolitsema ja käin iga päev pikalt jalutamas. Olen tänu sellele juba palju kilosid maha võtnud! Sain selleks inspiratsiooni oma noorelt pruudilt Cärolilt, kellega meil varsti suur kihlumispidu tuleb. Seni jätkan aktiivset eluviisi ja ootan juba järgmisi kunstielamusi!

Uljam Uibomäe Tallinna Kopli kodust

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!