Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Ekskursioon vanade autode näitusele

Ekskursioon vanade autode näitusele

Mina olen Margus. Mulle meeldivad kõik autod. Ma kogun väikeseid ja suuri mänguautosid. Neid on mul rohkem kui 50. Mõned on suuremad ja mõned väiksemad. Vaatan neid iga päev ja sätin ritta.

Olen kunagi, kui elasin Imastu lastekodus, käinud Järva-Jaanis vanade autode näitusel. Nüüd oli palju aastaid mööda läinud ja igatsesin jälle sinna minna.

17. juunil toimuski Vääna-Viti Kodu elanike ekskursioon sinna. Oi kui vägev seal oli! Seal oli nii palju autosid – veoautod, bussid, kastiautod, väikesed sõiduautod, tuletõrjeautod, kiirabiautod.

Neil autodel, kus uksed olid lahti, istusin sisse ja keerasin rooli ning vahetasin käike. Üks kraanaauto, kuhu sisse sain, oli mu lemmik. Nelja uksega reisiauto, punane Lada, bussid ja trammid. Kõik olid nii vägevad. Mul on kahju, et need vanad autod on lagunenud, muidu ma sõidaksin nendega iga päev. Nendega ei saa enam ka tööd teha.

Mina ostsin sealt endale uue kollase paakauto mudeli ja panin selle oma kollektsiooni. Armastan kõiki autosid.

Tagasi tulles, käisime läbi ka Kilplaste maalt. Enda arvates olid nad targad inimesed, aga tegid imelikke asju. Nemad mind ei huvitanud.

Marguse muljed pani kirja Marguse sõnade järgi Vääna-Viti Kodu tegevusjuhendaja Ülle Viisimaa

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!