Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Elanikke halvasti kohelnud inimesed said karistuse

Elanikke halvasti kohelnud inimesed said karistuse

Eelmisel aastal kohtlesid mitu töötajat meie elanikke halvasti – hirmutasid, näpistasid ja lõid. See on täiesti lubamatu tegevus. Kohe kui selle avastasime, vallandasime need töötajad ja andsime nad politseisse. Kohtupidamine võtab kaua aega, nüüd mõisteti kõik kolm töötajat süüdi.

Elanikke halvasti kohelnud inimesed said tingimisi vangistuse, mis tähendab, et neil on katseaeg. Kui nad sel ajal kuriteo teevad, lähevad nad vangi. Lisaks sellele peavad nad maksma suure summa kohtukuludeks – kui inimene mõistetakse süüdi, maksab ta kinni nii enda advokaadi kui ka riigi kohtukulud. Nad ei tohi töötada enam lastega ega erivajadusega inimestega, samuti on palju ettevõtteid, kes ei võta tööle kriminaalkaristusega inimest. Karistatud inimene ei saa ka paljudesse riikidesse reisida, neile ei anta viisat, mis tähendab, et sinna riiki minek on keelatud.

Meil on väga kurb, et selline juhtum aset leidis, aga süüdlased said karistada ja kui tulevikus keegi meie klientidele liiga teeb, kavatseme samamoodi politseisse pöörduda.

 

Liina Lanno, juhatuse esimees

 

KUULA: 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!