Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Elmari raadio ja botaanikaaia külastus

Elmari raadio ja botaanikaaia külastus

Juba eelmisest aastast alates on Männimäe rahval olnud suur soov külastada Elmari raadio stuudiot Tartus. Oleme kõik Elmari raadio saadete ustavad kuulajad ja lausa fännid. Raadio stuudiot saavad külastada ainult need, kes on täiesti terved, sest nii välditakse raadiohäälte kähedaks muutumist. Igatahes olime 16. aprillil täiesti terved ja pakkisime end bussi. Meie hea bussijuht Anti vuristas seltskonna Tartu kesklinna ning jäi seejärel meid bussi juurde ootama. Väike jalutuskäik, paar korrust liftiga ja olimegi kohal.

Millised olid Aleksei muljed?

Andres Pangsepp on Raadio Elmari peatoimetaja. Ta rääkis meile, kuidas saateid tehakse ja selgitas, et Elmar on eraraadio, mis riigi poolt toetust ei saa, seega on seal palju reklaame. Andres rääkis meile veel uutest saadetest ja suvel toimuvatest muudatustest eetris. Elmari tantsuõhtu jääb, see ei muutu, mis on väga hea. Mulle meeldis kuulata, kuidas ilmateadet eetrisse loeti. See käis nii, et Andres Pangsepp palus meil kõigil tasa olla, siis luges saatejuht ilmateate otse eetrisse. Seejärel olime veel natuke aega tasa ja Tambet Ind, kes on samuti saatejuht, rääkis uuest Liis Lemsalu laulust. Live-stuudios, kus artistid ja ansamblid teevad otse-eetris live-esinemisi, tegime pilti. Järgmises toas oli Egon Printjärv, kes võib kõik hääled ära moonutada – tema abil saavad reklaamid uue hääle. Reklaame loeb sageli sisse Karol Kuntsel, kes on Vanemuise teatri näitleja. “Ärka kaunis maa” on loetud sisse Ott Leplandi poolt. Seejärel ma tegin koos Andres Pangsepaga pilti ja kõik said komme, märke ja pastaka.

Mida sai teada Elena?

Elena, kes meil väga hoolib loomadest, tegi tähelepaneku – kui loomad on kadunud, siis Raadio Elmaris saab kuulutada ja nii leitakse kadunud loomad kiiremini  üles. Hea teada!

Stuudiol ring peal ja kui fännipildid olid tehtud, andsime raadiorahvale üle omavalmistatud kingituse. Disainisime ja sõlmisime ise nuuskimismati, mille nimetasime ümber südamevaibaks. Pakkisime oma kingituse SAHH-i töökeskuses valminud kenasse kandekotti. Kõik olid väga rõõmsad – nii kingi saajad kui ka andjad.

Loo aitas kirja panna Tiina Jams, Viljandi Männimäe kodu tegevusjuhendaja

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!