Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Elust Uuemõisa Kodus

Elust Uuemõisa Kodus

Mina kolisin Uuemõisa Kodusse Taheva Sanatooriumist. Tahevas ei olnud väljasõite ja õues sain ma käia, kui mind trepist alla aidati. Uuemõisa Kodus olen ma saanud käia palju väljasõitudel.

See aasta olen ma käinud Liblikamajas, Vembu-Tembumaal, Viljandis Laulupeol ja praamiga Hiiumaa väljasõidul. Lisaks olen saanud osaleda pilliringis ja raamatukoguringis. Sügisest hakkan ma käima saviringis.

Mulle meeldib väga aidata köögitoimkonnas toiduvalmistamisel. Ma oskan mängida süntesaatoriga ja mul on oma toas isiklik süntesaator, mida ma harjutan siis, kui lauluõpetaja käib. Väga meeldivad mulle Maarjaga lauluringid ja kõik teised ringid ka, mis meil toimuvad. Mulle meeldib ka Ehaga aiamaal käia, seal saan ma olla teistele toeks ja saan enda lillekastis kasvatada rediseid ja nende eest hoolitseda.

Mulle meeldiks veel õppida ratastoolitantsu. Ma käin iga neljapäev pikkadel jalutuskäikudel kaasas, sest mulle meeldib loodus.

 

Reelika Kalme Uuemõisa Kodust

 

KUULA: 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!