Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Head lugejad!

Head lugejad!

Head lugejad!

Teie kätte on jõudnud esimene number kuukirjast  „Meie kodu lood“. See on päris oma väljaanne meie elanikele ja selle on teinud otsast lõpuni inimesed, kes meie juures elavad.  Oleme juba aastaid teadnud, et meie klientide hulgas on palju inimesi kes oskavad luuletada, kirjutada jutukesi, joonistada või ilusaid fotosid teha. Nüüd meil kuukiri, kuhu oma loomingut esitada ja kus väga paljud teised inimesed saavad seda lugeda.

Kuukiri on koht, kus saab rääkida ilusatest ja rõõmsatest teemadest, aga see on ka koht, kus saab ausalt rääkida oma muredest või kurbusest ning loota, et keegi lugeja saab sellest jõudu ja abi oma murega  toime tulemiseks.

Tänases, esimeses väljaandes on mitu luuletust ja lugu, mis peegeldavad ilusaid suvekogemusi ja sügise ootust, aga on ka lugu depressioonist, mis võib tabada ootamatult kõiki inimesi ja millele on tegelikult võimalik saada abi.

Täname kõiki, kes on juba avaldanud soovi teha kuukirjaga koostööd ja julgelt esimeses numbris välja astunud!

Soovin teile sujuvat sulge ning julgeid mõtteid!

 

Liina Lanno, teenuste direktor

 

KUULA LUGU:

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!