Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Inspiratsioonireis Oleviste kirikusse

Inspiratsioonireis Oleviste kirikusse

Foto: Wikipedia

Rapla Alu kodu elanikud Kairo ja Marek koos vabatahtliku Edmundiga külastasid hiljuti Tallinnas asuvat Oleviste kirikut, kus toimus motivatsiooniüritus. Seal oli peaesinejaks Nick Vujicic, tuntud käte ja jalgadeta motivatsioonikõneleja, kes on laialt tunnustatud oma julguse ja sihikindluse poolest.

Nick Vujicic sündis 1982. aastal Austraalias Serbia immigrantide peres. Vastsündinu šokeeris vanemaid ja arste, sest poisil polnud käsi ega jalgu ning meditsiinilisi põhjuseid selleks ei leitud. Vaatamata füüsilistele piirangutele võimaldasid Nicki julgus ja sihikindlus tal saada üheks maailma võimsaimaks motivatsioonikõnelejaks. Nick on reisinud 78 riigis, esinenud 3500 korral ja pidanud kõnesid kuni 800 000 inimese suurusele auditooriumile.

Millised olid Kairo ja Mareku muljed väljasõidust?

Kairo Teiter: TJ andis meile teada, et meil, minul ja Marekil, on võimalus osaleda motivatsiooniüritusel Tallinnas Oleviste kirikus, kus on kõnelejaks käte ja jalgadeta mees Nick Vujicic. Läksime rongiga Tallinna. Käisime Baltijaama kohvikus, kus ma sõin burgerit, friikartuleid ja jõin õunamahla.

Mul oli suur huvi seda meest kuulama ja vaatama minna. See oli tore õhtu ja rahvast oli kirikus väga palju. Sain sellest hea ja vägeva kogemuse.

Mulle meeldib usk Jumalasse. See aitab mind ennast kindlamana tunda.

Marek Maar: Käisin koos Kairo ja Edmundiga 15. novembril Tallinnas Oleviste kirikus. Minu meelest on see väga hea, et käte ja jalgadeta mees annab motivatsiooni juurde, et elada. Sain aru, et tähtis ei ole see, mida teised sinust arvavad. Et igasugusest olukorrast on olemas mingisugune väljapääs.

Ühest küljest on mul kahju, et tal ei ole käsi-jalgu, aga samas, kes väga tahab, saab absoluutselt kõigega hakkama!

Kogemusi jagasid Marek ja Kairo Rapla Alu kodust

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!