Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Jevgeni Jegorov: minu päev

Jevgeni Jegorov: minu päev

Kuidas ma oma päeva veedan.

Hommikul tööle minekuks ärgates kuulen äratuskella. Tõusen kell 9:40, panen aeglaselt riidesse ja lähen õue. Töötan ka rahulikult ega kiirusta 10.00-12.00. Tulen koju ja kell 13:00, panen supi sooja. Hakkan lõunatama. Pärast õhtusööki, olles väsinud, lähen magama ja magan kella 17:00-ni. Kell kuus lähen õue jalutama. Tavaliselt lähen sõbra juurde. Seal joon ma teed ja vaatan telekat. Ma ei viibi sõbra juures kaua, pool tundi-tund, siis lähen koju tagasi. Tulen kella 19:00-ks, kui täna on koristamine, siis pesen või teen tolmuimejaga põrandaid (vastavalt graafikule). Ma lähen õhtusöögile kell 19.30. Pärast õhtusööki lähen magama ja võtan raamatu välja. Loen kella 21:00-ni, kustutan tule ja jään magama.

Kuidas ma unistan oma päeva veeta.

Minu lemmikkuu on juuli. Juulis on meil puhkused ja me ei pea tööle minema. Pärast kella 12:00-ni magamist sõin lõunat ja läksin õue jalutama. Üle kõige tahan minna võimalikult kaugele mööda teed metsa. Ja kõige parem on ujumispüksid kaasa võtta ja terve päev õhtuni ujuda. Lihtsalt lõõgastuda, ujuda ja päevitada, kui on väga päikeseline ja soe. Õhtul lugesin nagu ikka raamatut.

 

Jevgeni Jegorov Sillamäe Gagarini üksusest

 

KUULA EESTI KEELES: 

 

Егоров Евгений: как я провожу свой день.

Просыпаясь утром на работу, я слышу свой будильник. Встаю в 9:40, не спеша одеваюсь и выхожу на улицу. Работаю я тоже спокойно и не тороплюсь с  10:00- 12:00. Прихожу домой и к 13:00 подогреваю суп. Начинаю обедать.  После обеда, чувствуя усталость, я ложусь спать и сплю до 17:00. В шестом часу я выхожу на улицу, на прогулку. Обычно я хожу к своему другу. Там я пью чай и немного смотрю телевизор. У друга я бываю не долго, полчаса – час, затем иду назад домой. Прихожу к 19:00, если сегодня уборка,то мою или пылесошу полы (по графику).  В 19:30 иду ужинать. После ужина я ложусь в кровать и достаю книгу. Читаю до 21:00, выключаю свет и  начинаю спать.

Как я мечтаю провести свой день.

Мой любимый месяц  июль. В июле у нас каникулы и на работу идти не надо. Проспав до 12:00 часов я бы пообедал и пошёл на улицу гулять. Больше всего хочется, это пройти как можно дальше по дороге в бор. А самое лучшее,  это взять с собой плавки и купаться целый день до вечера. Просто отдыхать, купаться и загорать, если очень солнечно и тепло. Вечером, я как всегда, почитал бы книжку.

 

KUULA VENE KEELES:

 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!