Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Jevgeni Kolobushin: minu päev

Jevgeni Kolobushin: minu päev

Ma ärkan. Ma lähen pesema. Ma söön hommikust. Lahkun korterist, lähen praktikale. Peale praktikat lähen koju. Tulen koju, puhkan voodil. Ma olen lõunal. Vaatan videot või seriaali. Pärast vaatamist puhkan. Tegelen oma asjadega. Mul on õhtusöök. Puhkan, kuulan muusikat või värvin pilte. Valmistun magama minema. Ma lähen voodisse.

Kuidas ma tahaksin oma päeva veeta.

Ma jään magama. Ma lähen pesema. Ma söön hommikust. Jalutada hea päikesepaistelise ilmaga (suvel). Mängida sulgpalli (see, kes teab, kuidas mängida). Minna Narva jalutama, kohtuda Narvas oma õega. Ma lähen koju päikeseloojangul. Ma tulen tagasi, ma lähen koju. Tulen koju, puhkan pärast reisi voodis. Ma lähen õhtust sööma. Vaatan videot või seriaali. Valmistun magama minema. Ma lähen voodisse.

Jevgeni Kolobushin, Sillamäe Gagarini üksus

 

KUULA EESTI KEELES: 

 

Евгений Колобушин: Мой день

Я просыпаюсь. Иду умываться. Завтракаю. Выхожу из квартиры, иду на практику. После практики иду домой. Прихожу домой, отдыхаю на кровати.  Полдничаю. Смотрю видео или сериал. Отдыхаю после просмотра. Занимаюсь своими делами. Ужинаю.  Отдыхаю, слушаю музыку или играю в раскраску по клеткам. Подготавливаюсь ко сну. Ложусь спать.

Как бы я хотел провести свой день.

Я посыпаюсь. Иду умываться. Завтракаю. Гулять в хорошую, солнечную погоду (летом). Играть в бадминтон (тот, кто умеет играть). Съездить в Нарву погулять, увидеться со своей сестрой  в Нарве. Еду домой в закат. Приезжаю, иду домой.  Прихожу домой, отдыхаю на кровати после поездки. Иду ужинать. Смотрю видео или сериал. Подготавливаюсь ко сну. Ложусь спать.

KUULA VENE KEELES: 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!