Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Jõulud Kopli Kodus

Jõulud Kopli Kodus

Jõulud on aeg, mil ühenduvad traditsioonide austamine, armastuse jagamine ning üksteisele toetumine ja mõistmine. See kaunis aeg loob ühtsustunde ja õnnehetki, luues unustamatuid mälestusi, mida kõik saavad jagada ja meenutada aastaid.

Majad on ehitud säravate jõulutulede ja värviliste kaunistustega, luues maagilise atmosfääri. Ka Kopli Kodus toimus imeline jõulupidu, millest võtsid osa kõik elanikud.

Mida arvas Olga peost?

Olga: „Mulle väga meeldis meie pidu.Seal oli palju erinevaid maiuseid. Jõulavana tuli ka meie juurde. Ma jutustasin talle luuletuse ja ta andis mulle kingituse.“

Aastavahetuse eel on palju erinevaid traditsioone, mille hulka kuulub ka saunaskäik. Ka sel aastal külastasid meie elanikud sauna, kus neil oli väga tore.

Millised olid Dmitri muljed?

Dmitri: „Saun on koht, kus on võimalik lõõgastada. Me otsustasime sõbraga, et tahame minna sauna. Meie töötaja Andrei viis meid autoga Kalma sauna. Seal me ostsime piletid, mis oli 18 eurot kahele inimesele. Mulle meeldis aurusaun, aga mu sõber oli rohkem huvitatud puuküttega leilisaunast. Kui meil aeg täis sai, tuli Andrei meile autoga järgi, ning meie läksime rahumeelselt koju tagasi. See oli väga tore päev!“

Loo aitas kirja panna Regina Aksjonova, Tallinn Kopli, Haaberesti, Õismäe kodude tiimijuht

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!