Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Jõulupidustused Valga Jaama kodus

Jõulupidustused Valga Jaama kodus

Valga Jaama kodu võõrustas sel jõuludel küalisi Valga Nelipühi Kirikust ja Valga Valguse Tee kogudusest. 22. detsembril külastas meid Valga Nelipühi Kiriku neli liiget, pakkudes jõululaulude ja külakostiga meeldejäävat elamust. Üritus võeti elanike poolt soojalt vastu, tekitades soovi sarnaste koosviibimiste jätkumiseks.

23. detsembril toimus jõulupidu koos Jõuluvanaga. Valguse Tee koguduse liikmed ja Jõuluvana jagasid kingitusi ning tõid palju rõõmu. Osaleda said kõik, kes soovisid. Taaskord laulsime jõululaule. Esinemised ja kena muusika meeldisid kõigile väga. Elanikud Eduard ja Ahti väljendasid erilist rõõmu mõlemast üritusest ning soovisid, et selliseid külalisi tuleks rohkem meie majja. Kõik osalejad jäid väga rahule ja ootavad külaliste tagasitulekut.

Sel aastal otsustasid Valga Jaama kodu elanikud veeta jõulud kodust väljas. Üks pere suundus koos tegevusjuhendaja Mairega Tõrva linna, et leida Jõuluvana ja imetleda linna kaunist jõulukuuske. Ootamatult kohtusid nad aga hoopis Jõulumemmega, kes rõõmustas kõiki kingitustega. Seejärel külastati kohvikut Läti Saatkond, kus nauditi suurepärast teenindust. Teise pere elanikud leidsid oma jõulurõõmu Valga linnas asuvas restoranis Cospirator, kus rahulik õhkkond ja meeldiv teenindus pakkusid nauditavat kogemust. Elanikud andsid üksmeelselt tagasisidet: “Kõik oli hästi!” Meie poisid väljendasid soovi tulevikus taas välja sööma minna, aga siis juba sellises kohas, kus on võimalik väljas istuda ja ilusat ilma nautida.

Loo pani kirja Ene-Aet Sööt, Tõrva Kodu ja Valga Jaama kodu tiimijuht

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!