Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Juri ja Liidija otsivad kirjasõpru

Juri ja Liidija otsivad kirjasõpru

Sinimäe Kodus elavad väga seltsivad ja sõbralikud elanikud Liidija ja Juri. Nende unistuseks on leida endale kirjasõpru, kellega saab suhelda, jagada oma muresid ja rõõme ning saada teada midagi uut ja huvitavat.

 

Juri: “Olen lahke ja töökas inimene, alati valmis sõpru aitama. Mulle meeldib jalutada, unistada, reisida, tantsida ja laulda eesti laule. Uute sõpradega võiksime vahetada kirju ja saata teineteisele pühade ajal õnnitluskaarte. Saaksime ka teineteisele külla tulla, näiteks kord aastas.“

 

 

 

Liidia: “Tahaksin leida uusi sõpru, kellega saab vahetada kirju ja hiljem kohtuda, vestelda, juua teed kommidega. Olen alati heatahtlik ja abivalmis. Mulle meeldib joonistada ja aidata töötajaid. Liigun ratastoolis, kuid see ei takista mul elada aktiivset elu.”

 

 

Juri ja Liidija oleksid väga õnnelikud, kui teiste kodude elanikud kirjutaksid neile kirju. Nad väga loodavad, et vajadusel aitavad kirju kirjutada elanike tugiisikud.

Kirjutada saab nii eesti kui vene keeles aadressil:

Juri Kozljuk või Liidija Hrustaljova

Narva-Jõesuu

Sinimäe alevik

Lastekodu 2 (3.maja)

40101

 

Kirjavahetuseks saab võtta ühendust ka e-posti teel Juri ja Liidija tugiisiku Svetlanaga aadressil – .

Soovime kõigile kuukirja lugejatele rahu ja tugevat tervist! Ootame teie kirju!

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!