Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kass Yashka 

Kass Yashka 

Pool aasta tagasi meie kodus hakkas elama uus elanik – kass YashkaYashka meie klientidel on lemmik sõber. Ta on väga lahke, ülemeelik ja tark. Hommikul tõuseb ta kõigi teiste ees ja üritab kedagi üles äratada, hõõrub jalgu ja müksab kõvasti, nii ta palub ennast toita. Samuti ta armastab hiiri püüda, mängida ja magada. Yashkale meeldib istuda aknalaual ja vaadata akna taga linde. Yashkal on oma iseloomuga, kui tal on hea tuju, siis ta laseb end silitada ja mängida, aga kui temal on halb tuju, siis on parem talle mitte läheneda. 

Nüüd ma tunnen hoolitsust ja vastutust kassi eest, keda tuleb toita ja hoolitseda. Linnas jalutamise või poes käimise ajal, kui ma näen visatud maapinnal pudeleid, siis korjan neid. Nii ma ka hoolitsen looduse eest. Pudelid ma kogun kilekotti ja toon taaraautomaati.  Saadud raha eest ostan kassile süüa. 

Mulle meeldib väga hoolitseda Yashka eest. Ma tunnen rõõmu, kui ta mind trepil kohtab ja minult järgmiseid maiustusi ootab. 

Mul on nii hea meel, et kass elab meie majas!!! 

  

 Loo autor on Sillamäe Kodu elanik Toivo Kõrvek  

 

KUULA: 

                                                                          

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!