Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kauaoodatud külaskäik tädi juurde

Kauaoodatud külaskäik tädi juurde

Olen ammu soovinud minna Tartusse oma tädile külla. Isa elab mul hooldekodus ja õel on oma elu, tädiga olemegi kõige enam suhelnud, aga kuna ta elab kaugel, siis suhtleme telefoni teel.  Kliendikoosolekul rääkisime väljasõitudest ja siis sain teada, et mu tugiisik on plaaninud mind üllatada tädile küllasõiduga.

20.mai varahommikul läksimegi pikale sõidule, et Haapsalust Tartusse jõuda. Võtsin külakosti kaasa, et koos tädiga kohvitada, aga tädi ise oli ka varunud palju toitu, millest sain suure osa veel kaasa võtta. Tädi juures vaatasime palju pildialbumeid ja tädi rääkis mulle, kes meie sugulastest piltide peal on. Lisaks oli tädi mulle mütse, sokke, nuputamise raamatuid ja maiustusi varunud.

Äratulek oli kurb, mõlemale tulid pisarad silma ja kallistasime hüvastijätuks. Tagasitee oli jälle pikk, aga leppisime kokku, et järgmine aasta ehk saan uuesti talle külla minna.

Tiina Tenson Uuemõisa Kodust

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!