Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kernu mõisa Kellerspaa külastus

Kernu mõisa Kellerspaa külastus

Käisime Kernu mõisas minu sünnipäeva tähistamas. Meid oli kaks töötajat, mina ja veel Maria. Sõitsime pika tee autoga Kernu mõisa. Meid võttis vastu Kernu mõisa tore töötaja, kes tutvustas meile Kernu mõisas asuvat Kellerspaad. Kellerspaas oli meile kõigepealt ette nähtud tervitusjook.

Värskelt valminud Kellerspaas on soome saun (90 kraadi ), aurusaun (45 kraadi), kaks massaaži funktsioonide ja eri suurusega basseini ning naiste riietusruumis on veel üks 70 kraadine saun. Kernu mõisa keldri ajaloolised võlvlaed peidavad enda all õdusat spaad, mis mahutab mõnusalt kuni 30 külalist korraga. Kellerspaast lahkudes käisime söömas restoranis Ludvig, kus saime maitsva kõhutäie. Hinnad olid Eesti keskmised. Õhtupoole sõitsime autoga koju tagasi. Mõisahotelli ümbrusesse jäävad maaliline Kernu paisjärv, ajalooline mõisapark, käänuliselt looklevad külavahe teed ja seenerohked metsad. Oli väga meeldejääv elamus.

Kõige rohkem meeldis mulle aurusaun ja kaks massaaži funktsioonidega ning erisuurusega basseini. Oli väga tore ja lõbus koht.

Ülle Soosaar Rapla Alu kodust

KUULA:

Foto: kernumois.ee

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!