Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kevad on lemmikaastaaeg

Kevad on lemmikaastaaeg

Tere!

Mina olen Sven, elan Sinimäe Kodus. Kevad on minu lemmikaastaaeg. Selleks on palju põhjusi. Esiteks, ilm on ilus, päike paistab. Saan rohkem õues olla, sõidan jalgrattaga, jalutan. Kevadel ja suvel saan ka oma eestkostjaga reisida. Käisime juba paljudes huvitavates kohtades: Lennusadamas, Narva ja Sillamäe promenaadil, Kernus, erinevatel kontsertidel.

Mulle väga meeldivad hobused ja koerad. Kevadel ja suvel on rohkem võimalusi nendega kohtuda. Minu eestkostjal on koerad, tegelen nendega, kui ilm on soe. Vabal ajal mulle meeldib vaadata erinevaid filme ja kuulata muusikat, peamiselt kuulata rocki. Kõige rohkem meeldib mulle aga joonistada, kevadel joonistan loomi ja liblikaid.

See kevad on aga minu jaoks eriline. Mul on mai kuus juubel, saan 40-aastaseks! Selle puhul otsustasin teha oma näituse, mis on juba avatud Sinimäe Kodus! Otsustasime, et teeme igas majas erineva temaatikaga näituse (nt loomad, autod, lossid). Mul on plaanis teha näitusi ka teistes kodudes, äkki ka teie saate tutvuda minu loominguga!

 

KUULA:

 

 

 

 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!