Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kitarrist Voldemar

Kitarrist Voldemar

Kirjutan teile Uus-Sauga kodus elavast kliendist, kellel täitus 18. novembril 65 aastat. Voldemar on elanud Uus-Sauga kodus varsti aasta. Kui ta meie juurde tuli, oli ta kurvameelne ja hoidis pigem omaette, nüüdseks on ta sõbrunenud majakaaslastega ja suhtleb meeleldi kõikide töötajatega.

Voldemar on usin kaasa tegema kõikides ringides ja väljasõitudel, samuti töötab hea meelega suviti aias. Oleme avastanud Voldemari suure kitarrimängu ande, lemmikuks looks peab ta “Have You Ever Seen The Rain – Creedence Clearwater Revival“, mille ta esitas ka suvel toimunud lahtiste uste päeval, majarahvas ja külalised kuulasid täielikus vaikuses imelist kontserti. Voldemar harjutab kitarrimängu igapäevaselt siis, kui tuju tuleb.

Vaatamata tagasihoidlikule loomule, on Voldemar hea huumorimeele ja muheda olekuga. Voldemarile meeldib palju värskes õhus viibida, ristsõnu lahendada ja ajalehti lugeda. Voldemaril on huvi maailmas toimuva vastu ning talle lähevad korda loodusteaduslikud avastused. Oleme väga uhked, et Uus-Sauga kodus elab nii asjalik ja sõbralik klient.

Pildil on Voldemar pillipoes endale meelepärast kitarri valimas.

 

Marin Küla, Pärnu Uus-Sauga kodu tegevusjuhendaja

 

KUULA: 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!