Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kuidas kehrakad Narvas festivalil käisid

Kuidas kehrakad Narvas festivalil käisid

Osalesime 9.-10. juulil Narvas Puuetega Inimeste XXVII Kultuurifestivalil, kokku oli meid 12 osalejat koos tegevusjuhendajatega.

Esimesel päeval kogunes pikal teel kolm sõidutundi, kohale jõudes olime päris väsinud. Peale väikest värskendust ning õhtusööki hotellis Narva olime valmis uuteks seiklusteks.

Meid kutsuti laevasõidule mööda Narva jõge kuni Narva-Jõesuuni ja tagasi. Sõit ise oli väga meeleolukas, olime seal koos teiste esinejatega. Saime uusi sõpru, laulsime terve sõidu ühiseid laule ja kuulasime trompetimängu. Oli ilus päikeseloojang ning tagasi hotelli jalutades põlesid juba tänavatuled. Mööda Narva jõe promenaadi patseerida ning võimsate kindlusemüüride ääres jalutada oli ikka väga suur elamus. Saime ka suure maletaja Paul Keresega malet mängida ja läbi binokli Venemaale piiluda.

Väsimus oli ikka nii suur, et vajusime kõik nohisedes oma sängidesse magama.

Järgmine päev tervitas meid jälle ilusa päikesepaistelise ilmaga. Läksime peale hommikusööki kohe kultuurimajja esinemisi vaatama. Meie esinemine oli üsna lõpus, nii et saime toreda kontserdielamuse. Olime rahvariietes, mis oli kohalikele elanikele meeldiv vaatepilt ning saime sõbralike ja rõõmsate pilkude osalisteks. Lava peal oli küll veidi kõhe olla, aga saime oma esinemisega üsna hästi hakkama. Helitehnikutel juhtus ka väike aps meie muusikaga, aga tulime sellest kenasti välja. Peale esinemist käisime veel õhtust söömas ja algaski kodutee. Järgmisel aastal tahaks jälle osaleda, aga siis peab vist veel rohkem vaeva nägema ja uusi laule ning tantse õppima.

Kontserti on võimalik vaadata YouTube kanalist.

Evi loo aitasid  kirja panna festivalil kaasas käinud tegevusjuhendajad Julia Kulberg ja Aili Pavljuk.

 

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!