Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kunstipäev

Kunstipäev

Mina olen Ljubov Ahtme Salu kodust. Ühel teisipäeval olin ma meeldivalt üllatunud, kui meie tegevusjuhendaja Liis kutsus mind kaasa kunstinäitust vaatama. Ta sõidutas meid koos Eneli ja Nataljaga Kohtla-Järve Linnavalitsuse juurde.

Selle fuajees avati uus näitus ja üks kunstnikest rääkis maalilaagrist, kus väljapandud pildid olid tehtud. Ka meie tegevusjuhendaja Liis oli maalinud ühe pildi, mis oli näitusel üleval. Sellel oli Purtse kindlus ja taimed tiigi ääres. Me tegime selle kõrval koos pilti. See pilt meeldis meile.

Pärast näituse vaatamist uudistasime kauneid kesklinna maju ja puhkasime jalgu keskallee pargis. Pool tundi hiljem avati seal lähedal asuvas galeriis “Valge Saal” kahe kunstniku ühisnäitus. Otsustasime minna ka selle avamisele. Olen väga õnnelik, et mul õnnestus suruda päris kunstniku Aarne Hanni kätt. Huvitav oli kuulata ka kunstnike lugusid, mida nad näituse avamisel rääkisid.

 

Ljobov Ahtme Salu Kodust

 

KUULA: 

 

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!