Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Kuristu loomapark

Kuristu loomapark

13. juunil läksime Ääsmäele Kuristu loomaparki. Kuus inimest: mina, Silvi, Heli, Helen, Kristiina ja Egle. Kaasas oli kaks tegevusjuhendajat, Monika ja Õnne.

Loomapargis oli päris palju loomi: jänkud, kanad, kalkunid, haned, lambad, kitsed, ponid ning perekoer. Veel nägime faasanit ja paabulindu. Jänkudest meeldis mulle kõige rohkem kääbusjänes Siiri, kellel olid rippuvad kõrvad. Ta oli musta värvi. Ka kääbussiga Viki oli armsake. Need kääbused ei kasvagi suureks.

Tegin ka pilte ponidest Beritist ja Solerost, kalkunitest, seakesest ja Kameruni kitsedest Jussist ja Jassist. Nägime haruldast lindu – faasanit. Ta oli paabulinnust väiksem ja kollase-sinisekirju. Tema ei tulnud pildile. Peitis ennast kasti taha.

Loomapargi perenaisel oli kaasas ämber porganditükkide ja kapsaribadega. Sellest ämbrist andsime kõikidele loomadele ja lindudele kostitust.

Kui reis läbi sai, tulid esimesed vihmapiisad. Koju saime ilusti kuiva nahaga. See paduvihm algaski siis, kui me juba bussis olime.

Riina Männik Vääna-Viti kodust

KUULA:

 

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!