Internet Explorer ei ole toetatud

Hoolekandeteenused.ee veebilehte on võimalik kasutada Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge või mõne muu moodsa veebilehitsejaga.

Lae alla Chrome Lae alla Firefox

Leida lugu

Leida lugu

Kooli läksin ma 8-aastaselt. Minu lemmikhuvialadeks olid laulmine, muusika ja lugemine. Arvutiõpetaja oli mul Margit Aedmaa. Mulle meeldis käsitööd teha, kududa, õmmelda ja heegeldada salle. Käisin Riguldi laagris.

Lõpetasin kooli ära 2010. aastal. Peale seda läksin Juksi edasi õppima. Tallinna Kopli Ametikoolis õppisin kodumajandust. Pärast läksin tööle Tallinna Töökeskusesse Juksi. Siis läksin töövarjuks Ellamaale, Tõrva kodus, kus mul olid väikesed probleemid. Ei saanud oma eluga hakkama. Sellepärast kolisin Tõrvasse, seal elas igas majas 10 elanikku. Pärast seda kolisin Türile lähemale elama. Ma vaatasin 24.03.2022 videot, milline see uus koht on, kuhu ma kolin, mida see endast kujutab. Tallinn Merimetsa 1 koju kolisin 05.04.2023. a. Käisin Tallinna Merimetsa SAHH´iga tutvumas ja vaatamas. Tegin seal ka proovipäevad 24.04–25.04.2023. a. Kõik töötajad olid rahul minu tööga. Ootasin terve suve ja sügisel saingi SAHH´i tööle. Mulle meeldib käia tööl.

Mulle meeldib teha käsitööd ja kuulata muusikat. 2023. a avati Tallinnas Merimetsa Päevakeskus, kus mulle meeldib teha igasuguseid asju: kunsti, käsitööd, tantsimist, muusikaringi jne. Suvel käisime Stroomi rannas jalutamas, korjamas merekarpe. Mulle väga meeldib elada Tallinn Merimetsa 1 kodus.

Leida Tallinn Merimetsa 1 kodust

KUULA:

    Kirjuta meile, me soovime sind aidata!

    Sinu sõnum on saadetud!